"Tina"

Martyna - Studentka Politechniki Gdańskiej. Zapalona wachlarzystka, ale poi z kijem kontaktowym  nie stanowią dla niej wyzwania.  Na co dzień fanka kultury Azjatyckiej, jedzenia i gier. Na pierwszy rzut oka może wydawać się nieśmiała, ale gdy jest w swoim żywiole to prawdziwy wulkan energii i zapału.

 

"Magic Mary"

Maria - Studentka UMK w Toruniu. Jej specjalnością są wachlarze. Poznacie ją po subtelnych, pełnych wdzięku ruchach oraz silnym, niezależnym charakterze. Fanka charyzmatycznego belly dance pojawia się czasem na specjalnych pokazach z wachlarzami fan veil.

 

"BonQ"

Mateusz - Studiuje na Politechnice Gdańskiej, gdzie udziela się w Samorządzie Studentów w komisji ds. Mediów i Promocji. Pojawia się i znika. Jest wszędzie i zajmuje się wszystkim. Celem jego życia jest działanie. Napędzają go ludzie i dobry humor.  Jego ogniową pasją są poi, ale występuje również z kijem kontaktowym.

 

"Iwo"

Iwo - Za czasów licealnych mażoretka. Uwielbia podróże, tańczy dla przyjemności, studiuje w Białymstoku, pracuje w Warszawie. W wolnych chwilach opiekuje się dziećmi na koloniach. Osoba która nigdy się nie męczy, a uśmiech nigdy nie schodzi z jej twarzy. To wszystko kryje się pod imieniem Iwo. Na pokazach tańczy z parzydełkami, krótkimi kijkami oraz hula hoop.

 

"Moni"

Monika - "Praca", to słowo najlepiej definiuje Monikę. Ukańcza jedną szkołę za drugą, zanim zdążą ja stamtąd wyrzucić. Obecnie zdobyła specjalizację Technik-masażysta, studiuje pedagogikę specjalną oraz rozpoczęła naukę w Państwowej Szkole Sztuki Cyrkowej w Julinku. W czasach licealnych była mażoretką, która aktualnie na pokazach czaruje występami z poi oraz kijem kontaktowym.

 

"Kasi"

Kasia - Studentka UAM w Poznaniu.  Żongluje, hula hoop'uje oraz tańcuje z wachlarzami. Wykorzystuje każdą możliwość do podróżowania. Jako wielbicielka przygód, żyje dzięki pokazom, na których ładuje swoją energię. Mózg operacyjny grupy, to ona pilnuje, żeby wszystko było zrobione.

 

"Cs"

Kuba - Student Politechniki Warszawskiej, majsterkowicz z zamiłowania, inżynier z powołania. Najbardziej tajemniczy członek grupy.  Nie pokazuje się na scenie, ale to dzięki niemu show nabiera płynności. Potajemnie sprawia, że podczas pokazu dzieje się magia.